HomePOLECAMYKino letnie w Puławskim Parku Naukowo Technologicznym

Kino letnie w Puławskim Parku Naukowo Technologicznym

Już kolejny rok z rzędu miłośnicy kina a zarazem kierowcy z Puław i okolic będą mogli wczuć się amerykański, piknikowy klimat. W piątek i sobotę 19 i 20 lipca rusza Puławskie Kino Samochodowe w Parku Naukowo-Technologicznym.

Piątek ma być wieczorem francuskiej komedii. Jako pierwszy film obejrzymy Alibi.com opowiadający historię, w której właściciel firmy zajmującej się wynajdywaniem wymówek na różne okazje zakochuje się w kobiecie, która nie cierpi kłamstwa. Aby ukryć swoją profesję robi to, co potrafi najlepiej – kłamie. Następną propozycją jest film zatytułowany “Przychodzi facet do lekarza”, gdzie cierpliwość lekarza jest regularnie wystawiana na próbę przez jego przyjaciela – hipochondryka. Na sobotę przygotowano propozycje dla miłośników sensacji. “Snajper” przedstawi postać Chrisa Kyle’a, najlepszego strzelca wyborowego w historii elitarnej jednostki Navy SEALs, a “Żywioł. Deepwater Horizon” przedstawi wydarzenia na platformie wiertniczej, której wybuch spowodował największy wyciek ropy w historii USA. Wstęp a w zasadzie wjazd na wszystkie seanse jest bezpłatny.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz