HomeInformacjeWciąż są miejsca w Specjalistycznym Ośrodku Wsparcia [VIDEO]

Wciąż są miejsca w Specjalistycznym Ośrodku Wsparcia [VIDEO]

Działający od 1 lipca Specjalistyczny Ośrodek Wsparcia dla Osób Doznających Przemocy i w Kryzysie przy ulicy Kołłątaja 64 wciąż ma wolne miejsca dla wszystkich potrzebujących. Pomoc specjalistów, zarówno psychologiczną jak i rehabilitacyjną, znaleźć mogą tu seniorzy, którzy ukończyli przynajmniej 60 rok życia, samotni rodzice oraz osoby doświadczające przemocy.

Beata Wagner – Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Puławach, Karolina Mroczek-Chabora – p.o. kierownika Specjalistycznego Ośrodka Wsparcia w Puławach

Poza pracownikami zatrudnionymi przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej na miejscu pracować będą również przedstawiciele organizacji pozarządowych.

Paweł Romański – Prezes Spółdzielni Socjalnej “Inicjatywa”

W Ośrodku prowadzony będzie również Klub Seniora, który docelowo ma angażować 20 osób. W jego ramach organizowane będą wycieczki, wyjścia do kina, spotkania z animatorami czy szkolenia dotyczące zdrowego i ciekawego stylu życia.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz