HomeSportWisła rozpoczyna treningi

Wisła rozpoczyna treningi

Zawodnicy pierwszego zespołu piłkarskiego KS Wisła Puławy w środowe popołudnie wrócili do zajęć treningowych. Po wakacyjnej przerwie do zespołu dołączy kilku piłkarzy. Kontrakt podpisze Włodzimierz Puton brat występującego w Wiśle Krystiana, który w ubiegłym sezonie bronił barw KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

Do Wisły dołączą także Maciej Wojczuk  a także Rafał Kiczuk obaj występujący do tej pory w Orlętach Radzyń Podlaski. Piłkarze pod okiem Jacka Magnuszewskiego i Marcina Popławskiego będą przygotowywać się do nadchodzących ligowych spotkań na własnych obiektach. Treningi odbywają się na boisku przy puławskich Błoniach. Doprecyzowywany jest również plan sparingów. Póki co wiadomo, że poławiane rozegrają cztery gry kontrolne. 13 lipca z tureckim pierwszoligowcem Eskisehirsporem , który przebywa na obozie w Polsce , 27 lipca z beniaminkiem 3. ligi  Hetmanem Zamość  i  3 sierpnia z Orlętami Radzyń Podlaski. O miejscach rozgrywania meczów będziemy informować. Przypomnijmy, że  rozgrywki IV grupy 3 Ligi rozpoczną się 10 i 11 sierpnia.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz