HomeInformacjeJubileusz 15. lecia Teatru SPUT2 [VIDEO]

Jubileusz 15. lecia Teatru SPUT2 [VIDEO]

To już kolejny jubileusz grupy teatralnej w naszym mieście w ub. tygodniu świętowali założyciele i artyści występujący w Teatrze Gdańska 4 a we wtorek na swój jubileuszowy spektakl zaprosili twórcy Teatru SPUT2.

Prowadzona przez Katarzynę Grudzień Grupa SPUT2, obchodzi w tym roku 15-lecie istnienia. Na zajęciach uczestnicy poznają zasady kultury żywego słowa oraz zdobywają umiejętności współpracy w grupie.

Katarzyna Grudzień – POK Dom Chemika-Grupa SPUT2

W ramach urodzinowej prezentacji zobaczyliśmy trzy spektakle formacji. Premierowo zaprezentowany został monodram “Pif! Paf! Jesteś trup!” w wykonaniu Janka Wiśniewskiego. Napisana przez Williama Mastrosimone sztuka stała się jedną z najważniejszych młodzieżowych sztuk w historii. To historia nastoletniego Josha, który w więziennej celi dokonuje rachunku sumienia za popełnione morderstwo. Zobaczymy także spektakl “Zołza(y)” oraz plenerowy pokaz młodszej grupy formacji.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz