HomeInformacjeRondo południowe na węźle Puławy Wschód obwodnicy do remontu

Rondo południowe na węźle Puławy Wschód obwodnicy do remontu

Szykują się spore utrudnienia w ruchu na rondzie dojazdowym do węzła Puławy Wschód od ul. Żyrzyńskiej Konsorcjum “Energopol Szczecin S.A. i  PRD Zwoleń”, w poniedziałek 17 czerwca zamknie możliwość włączenia się do obwodnicy Puław właśnie na tym węźle.  Powód ? Remont ronda.


Prace spowodują całkowite zamknięcie ronda południowego od strony Puław i możliwości włączenia się na obwodnicę zarówno w kierunku Lublina jak i do miejscowości Młynki. Objazd w kierunku Żyrzyna od Puław będzie poprowadzony już za dworcem PKP rondem turbinowym następnie Aleją 1000- lecia Państwa Polskiego do węzła Puławy Azoty potem do ronda północnego węzła Puławy Wschód. Kierowcy jadący ekspresówką zarówno od Lublina jak i Radomia zjazd do Puław będą musieli zaplanować na węźle Azoty lub na węźle Wisła prowadzącym do ul. Dęblińskiej. Prace remontowe mają potrwać przez około 2 tygodnie.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz