HomeInformacjePuławski SPZOZ wysoko w rankingu najlepiej zarządzanych szpitali [VIDEO]

Puławski SPZOZ wysoko w rankingu najlepiej zarządzanych szpitali [VIDEO]

BFF Banking Group ogłosił wyniki rankingu najlepiej zarządzanych szpitali publicznych. Puławski szpital i Powiatowy SPZOZ w Puławach znalazł się na 2. miejscu w swojej kategorii. Puławska placówka wyprzedziła szpitale wojewódzkie i uniwersyteckie z największych miast Polski m.in. Krakowa, Wrocławia, Szczecina czy Katowic.


Publiczne placówki służby zdrowia uwzględnione w zestawieniu, zostały podzielone na trzy grupy w zależności od wysokości kontraktu z NFZ. Zarządzany przez Powiat Puławski szpital znalazł się w kategorii powyżej 70 mln zł. Ranking powstał w oparciu o obiektywne wskaźniki – efektywność aktywów, rentowność sprzedaży oraz dynamikę kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Wyniki rankingu potwierdzają, że puławska służba zdrowia znajduje się w coraz lepszej kondycji.

Piotr Rybak – Dyrektor SP ZOZ w Puławach

Wyróżnienia dla najlepszych placówek w rankingu zostały uroczyście wręczone podczas spotkania, które odbyło się 22 maja br. w Warszawie. Statuetkę dla puławskiego szpitala, wraz z dyrektorem Piotrem Rybakiem, odebrała starosta Danuta Smaga, jej poprzednik Witold Popiołek oraz Agnieszka Sadurska – główna księgowa SPZOZ.
Dodajmy, że BFF Bankig Group to lider w faktoringu i zarządzaniu należnościami sektora publicznego.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz