HomeSport3.liga tylko remis Wisły z Sołą

3.liga tylko remis Wisły z Sołą

Nie udało się piłkarzom puławskiej Wisły zdobyć choćby jednego gola na stadionie w Kozienicach w niedzielę podobnie jak dwa tygodnie wcześniej z Orlętami Radzyń Podl. podopieczni Jacka Magnuszewskiego zakończyli bezbramkowym remisem spotkanie z Sołą Oświęcim.

Mecz nie zachwycił dość by rzec, że w pierwszej części meczu można było odnotować jeden strzał i to niestety był strzał gości. W odpowiedzi w 42 minucie spotkania szybką akcję na bramkę Soły przeprowadził Michał Zuber, niestety przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem gości a dobitka Krystiana Żelisko trafiła jedynie w nogi ofiarnie interweniujących zawodników z Oświęcimia.

W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie. Gra toczyła się w środku pola. Na nieco ponad kwadrans przed końcem meczu groźnie na bramkę Soły strzelał Szymon Stanisławski a kilka minut później piłkę nad poprzeczką przeniósł najlepszy strzelec gości Eryk Ceglarz. Pomimo ambitnej gry puławian do końcowego gwizdka Piotra Kozłowskiego nic na boisku się nie zmieniło a zespół Jacka Magnuszewskiego musiał zadowolić się jednym punktem.

Przed drużyną Wisły jeszcze dwa ligowe mecze. W niedzielę 2 czerwca puławianie jadą do Daleszyc by rozegrać mecz ze Spartakusem a 8 czerwca już w Puławach zmierzą się w ostatnim spotkaniu tego sezonu Podlasiem Biała Podlaska.

Wisła Puławy – Soła Oświęcim 0:0

Wisła: Kurek- Barański, Poznański, Pielach, Litwiniuk, Skałecki, Szczotka(Stanisławski), Supryn (Popiołek), Zuber (Chudyba), Kacprzycki (Zmorzyński), Żelisko

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz