HomeFotorelacjeBezbramkowy remis z Orlętami Radzyń Podl. [FOTO]

Bezbramkowy remis z Orlętami Radzyń Podl. [FOTO]

Zespół Wisły Puławy w niedzielę rozgrywał swój kolejny ligowy mecz. Tym razem podopieczni Jacka Magnuszewskiego zmierzyli się z Orlętami Radzyń Podlaski na stadionie Kozienickiego Centrum Rekreacji i Sportu. Pomimo defensywnego ustawienia zespołu z Radzynia puławianie starali się znaleźć miejsce do stworzenia sytuacji bramkowych a nie było to łatwe bo przeciwnicy umiejętnie wybijali puławian z rytmu.

Jedną z pierwszych groźniejszych sytuacji puławianie stworzyli dopiero pod koniec drugiego kwadransa gry kiedy to Michał Kobiałka silnie strzelił na bramkę gości ale bramkarz Orląt poradził sobie z tym uderzeniem. Chwilę potem podopieczni Rafała Borysiuka mogli mówić o szczęściu bo ponownie po strzale bardzo aktywnego Michała Kobiałki piłkę zatrzymał bramkarz Orląt. Kolejną sytuacją jaką stworzyli Wiślacy był rzut wolny, który egzekwował Szymon Stanisławski, najpierw piłka zatrzymała się na murze zawodników z Radzynia a dobitka przeszła obok słupka. Piłkarze Wisły wciąż przeważali.

Na 3 minuty przed końcem pierwszej części meczu stworzyli sobie kolejną sytuację do strzelenia gola. Tym razem na strzał z ok. 20 metrów zdecydował się Przemysław Skałecki ale w sobie tylko znany sposób bramkarz Orląt sparował piłkę odbijając ją na rzut rożny.
W drugiej części meczu to goście próbowali tworzyć sytuacje bramkowe. Strzał na bramkę Krzysztofa Kurka oddał Kacper Lipiński, ale piłka poszybowała tuż nad poprzeczką bramki Wisły. Chwilę potem Nowackiego próbował strzałem z dystansu pokonać Przemysław Skałecki, ale niestety był to strzał niecelny.

W 60 minucie Wiślacy mogli słono zapłacić za niefrasobliwość pod bramką na szczęście Maciej Wojczuk uderzył zbyt lekko i Krzysztof Kurek poradził sobie z tym strzałem. W kolejnych minutach ponownie próbowali, Łukasz Kacprzycki, Michał Kobiałka i Michał Zuber, który w bardzo niewygodnej sytuacji nie trafił do pustej bramki. Chwile potem ten sam zawodnik trafił w słupek bramki gości. Niestety pomimo jeszcze kilku prób nie udało się w niedziele pokonać zespołu Orląt i mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Kolejny mecz wiślacy rozegrają za niespełna tydzień w Świdniku z Avią.

Wisła Puławy – Orlęta Radzyń Podlaski 0:0

Wisła: Kurek-Barański, Skałecki, Poznański, Litwiniuk, Kobiałka, Kacprzycki, Chudyba, Zmorzyński (Szczotka), Zuber, Stanisławski (Żelisko)

foto: Marcin Szeląg

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz