HomeSportTryz punkty w ostatniej chwili Wiślanie Jaśkowice – Wisła Puławy 0:1

Tryz punkty w ostatniej chwili Wiślanie Jaśkowice – Wisła Puławy 0:1

Do ostatnich sekund ważyły się losy środowego, wyjazdowego spotkania Wisły Puławy, która na boisku w podkrakowskiej Skawinie walczyła o punkty z broniącym się przed spadkiem zespołem Wiślan Jaśkowice. Puławianie wystąpili bez maturzystów oraz swojego kapitana, którzy pozostali w Puławach.

W tym nieco eksperymentalnym składzie przez większą część spotkania podopieczni Jacka Magnuszewskiego próbowali zachować czyste konto i kontrami próbować zmusić gospodarzy do błędu. w 19 minucie młody bramkarz puławskiej Wisły omal nie sprokurował bramki nabijając piłkę o zawodnika gospodarzy, na szczęście sekundy potem tę piłkę odzyskał.

Mecz przez większość czasu rozgrywany był w strefie środkowej choć więcej z gry mieli gospodarze i to oni uzyskali optyczną przewagę. Na szczęście dla defensywy Wisły byli tego dnia nie skuteczni. Tuż przed końcem regulaminowego czasu gry wprowadzony w 60 minucie za Łukasza Kacprzyckiego Konrad Szczotka po raz kolejny pokazał, że jest asem w rękawie trenera Jacka Magnuszewskiego i w 86 minucie zdobył bramkę jak się potem okazało na wagę zwycięstwa.

Zespół Wiślan przez prawie 10 doliczonych minut mocno przycisnął, ale tego dnia Wisła była dla gospodarzy nie do pokonania.

Wiślanie Jaśkowice – Wisła Puławy 0:1 (0:0)

Wisła: Kurek- Barański, Skałecki, Poznański, Litwiniuk, Kobiałka, Popiołek, Zmorzyński, Kacprzycki, Zuber, Stanisławski, Supryn, Szczotka

FOTO: Marcin Szeląg/ archiwum

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz