HomePOLECAMYDzień Mamy w Galerii Zielonej !

Dzień Mamy w Galerii Zielonej !

Niezwykle oryginalnie zapowiada się Dzień Mamy w Galerii Zielonej i to nie tylko dlatego, że świętowany będzie w sobotę, 18 maja! Dzień Mamy to doskonała okazja do wręczania mamom upominków, takich jak kwiaty, słodycze, książki, perfumy. Galeria Zielona postanowiła wyjść poza tradycyjny kanon i zaproponować mamom upominek, który pozostanie z nimi na dłużej i może stanowić zarówno pamiątkę, jak i dekorację domu.

Zapraszamy zatem mamy z dziećmi, dzieci  z mamami, a także pary, przyjaciółki, małżeństwa do wykonania tej wyjątkowej pamiątki! Karykaturzysta będzie wykonywał portrety w godzinach 12.00-18.00, w sobotę, 18 maja, w centralnym punkcie Galerii Zielonej znajdującym się na parterze. Karykatury będą wykonywane za darmo! Oprócz karykatur na wszystkich, którzy w sobotę, 18 maja, dokonają zakupów za min. 25 PLN 50 PLN lub 75 PLN na jednym paragonie czekać będą wiosenne gadżety. Stanowisko wydawania gadżetów czynne będzie już od godz. 12.00. Regulamin akcji dostępny będzie na stanowisku wydawania gadżetów.

Serdecznie zapraszamy do Galerii Zielonej!

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz