HomeInformacjePolicja zabezpieczyła szkoły przed podłożeniem ładunków wybuchowych

Policja zabezpieczyła szkoły przed podłożeniem ładunków wybuchowych

Noc z wtorku na środę była prawdopodobnie najbezpieczniejsza dla szkół średnich, w których odbywają się egzaminy maturalne. W związku z licznymi mailowymi zgłoszeniami o podłożeniu ładunków wybuchowych i ich ewentualnej eksplozji.

Policja zabezpieczyła wszystkie budynki oświatowe w Puławach gdzie takie prawdopodobieństwo mogłoby wystąpić – czyli w szkołach gdzie prowadzone są egzaminy maturalne. O tym, że służby te groźby traktują poważnie niech świadczy fakt, że zarządcy placówek odbierali w środę rano protokolarnie oplombowane i zabezpieczone na noc przez Policjantów budynki. Wszystko po to by uniknąć jakichkolwiek wątpliwości czy rzeczywiście nie zostały podłożone ładunki wybuchowe. Akcja ta jak się dowiedzieliśmy w Puławskiej KP Policji prowadzona  będzie aż do zakończenia egzaminów dojrzałości.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz