HomeSport3.liga Chełmianka pokonana trzy punkty zostały w Puławach [FOTO]

3.liga Chełmianka pokonana trzy punkty zostały w Puławach [FOTO]

Kolejne trzy punkty za mecz na własnym stadionie dopisali do swojego konta podopieczni Jacka Magnuszewskiego. Tym razem puławianie poradzili sobie z Chełmianką, która przegrała 0:3.

Mecz rozgrywany na boisku przy Hauke-Bosaka od samego początku był wyrównany, a okazji do zdobycia bramek obydwa zespoły stworzyły sobie kilka. Wiślacy w sobotnie popołudnie byli wyjątkowo skuteczni i już w 12. minucie objęli prowadzenie. Po zagraniu w pole karne do piłki dopadł Michał Zuber i strzałem bez przyjęcia otworzył wynik meczu. Goście próbowali odpowiedzieć składnymi akcjami kończonymi strzałami Michała Efira i Krzysztofa Zawiślaka. Ten pierwszy minął bramkę Wisły, a z drugim poradził sobie Krzysztof Kurek, który był w sobotę najjaśniejszym punktem zespołu. Tuż przed zakończeniem pierwszej połowy przycisnęli nieco goście, ale na szczęście bez efektu bramkowego.
Druga połowa rozpoczęła się od dobrej akcji gości, ale Krzysztof Kurek w ładnym stylu zatrzymał akcję Przemysława Koszela. W 59. minucie sprytem w polu karnym gości wykazał się Szymon Stanisławski, który był faulowany, a jedenastkę na gola pewnym strzałem zamienił Łukasz Kacprzycki. Siedem minut później znów klasę pokazał bramkarz Wisły, który tym razem zatrzymał Kamila Kocoła. W 79. minucie wiślacy strzelili trzeciego gola. Z głębi pola zagrał Mateusz Pielach, z piłką minął się jeden z obrońców, a z prezentu skorzystał Konrad Szczotka, który chwilę po wejściu na boisko pokonał bramkarza rywali ustalając wynik meczu.

Wisła Puławy – Chełmianka 3:0 (1:0)

Bramki: Michał Zuber 12, Łukasz Kacprzycki 60 (karny), Konrad Szczotka 79

Wisła: Kurek – Barański, Litwiniuk, Poznański, Pielach, Supryn (Popiołek), Skałecki, Zuber (Chudyba), Kacprzycki (Szczotka), Kobiałka (Zmorzyński), Stanisławski (Żelisko)

W najbliższej kolejce Wisła zagra w Nowym Targu z liderem ligi Podhalem.