HomeInformacjeWisła – Chełmianka – zapraszamy na mecz

Wisła – Chełmianka – zapraszamy na mecz

Kolejne ligowe spotkanie puławska Wisła rozegra już w najbliższą sobotę na stadionie MOSiR w Puławach. Tym razem do Puław przyjedzie zespół Chełmianki. Zawodnicy z Chełma w rundzie jesiennej odprawili wiślaków pokonując ich na stadionie przy Pułku Szwoleżerów w Chełmie 1:0., bramkę dla gospodarzy zdobył wówczas Mateusz Kompanicki.

Czas na rewanż. Okazja ku temu będzie już w najbliższą sobotę o godz.16.00 na stadionie wtedy sędzia rozpocznie pierwszą część meczu. Dla wszystkich kibiców, którzy nie będą mogli wybrać się na mecz telewizja LPU TV wraz z platformą internetową polsport.live.pl przygotowali transmisję TV, która przeprowadzona będzie w systemie PPV – start o godz.16.00. TRANSMISJA

 

 

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz