HomeSport3.liga Stal Rzeszów – Wisła Puławy 3:0 (1:0) [VIDEO]

3.liga Stal Rzeszów – Wisła Puławy 3:0 (1:0) [VIDEO]

0:3 przegrali zawodnicy puławskiej Wisły w Rzeszowie z kandydatem do awansu Stalą. Piłkarze Jacka Magnuszewskiego grali ambitnie, ale popełniali fatalne błędy w obronie, które bezlitośnie wykorzystali miejscowi.


Wysoki pressing uniemożliwiający budowanie akcji rzeszowian i konsekwencja w kontrach miały dać punkty naszemu zespołowi. Taktyka okazała się dość skuteczna, bo mający w poprzednich meczach bardzo wiele okazji do zdobycia gola miejscowi, tylko raz doszli do groźnej sytuacji strzeleckiej. Z dwunastego metra Grzegorz Goncerz przeniósł piłkę nad poprzeczką.

Gdyby nie ta sytuacja mecz można by potraktować jako typową 3-cio ligową szarzyznę. Po pół godzinie gry urazu doznał Michał Król i trenerzy musieli dokonać podwójnej roszady, a chwilę później w niezłej kontrze w piłkę nie trafił Stanisławski. Po drugiej stronie boiska faul na czterdziestym metrze od bramki popełnił Mateusz Pielach i gospodarze wykonywali rzut wolny.

Zła komunikacja i trącenie piłki przez Kostkowskiego dało rzeszowianom prowadzenie. Prawie identyczną bramkę wiślacy stracili w Połańcu tam piłkę trącił niesioną delikatnym wiatrem Jakub Poznański. Tuż po zmianie stron ponownie faul, tym razem popełniony przez wprowadzonego kwadrans wcześniej Dawida Chudybę, dał kolejną bramkę miejscowym.

Idealnie w okienko bramki huknął Wojciech Reiman nie dając szans Pawłowi Sosze na skuteczną interwencję. Wynik Stal przypieczętowała kwadrans przed końcem meczu po kolejnym błędzie w puławskiej defensywie. Brak porozumienia pomiędzy Mateuszem Pielachem i Pawłem Sochą dało rzut karny, którego na gola zamienił Tomasz Płonka. O kolejne punkty puławianie powalczą już w następnej kolejce w meczu z Chełmianką na stadionie MOSiR w Puławach.

Stal Rzeszów – Wisła Puławy 3:0 (1:0)

Bramki: Kostkowski 37, Reiman 49, Płonka 75 (karny)

Wisła: Socha – Poznański, Pielach, Król (Chudyba,Supryn), Barański, Zmorzyński (Litwiniuk), Kacprzycki, Skałecki, Kobiałka, Stanisławski (Żelisko), Zuber

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz