HomeInformacjePiknik wojskowy w Puławach [FOTO]

Piknik wojskowy w Puławach [FOTO]

Mieszkańcy Puław po rozformowaniu jednostki wojskowej przez ostatnie lata mogą oglądać wojsko jedynie na uroczystościach państwowych lub podczas pikników tak było w niedziele. Do Puław przyjechali żołnierze z 12 Brygady Zmechanizowanej ze Szczecina, którzy od kilkunastu dni stacjonują w naszym regionie.

Podczas niedzielnego pikniku wojskowego puławianie mogli obejrzeć m.in moździerze RAK, karabinki czy wreszcie zasiąść za sterami transportera Rosomak. Spotkanie z wojskiem cieszyło się wyjątkowym zainteresowaniem. Podczas kilkugodzinnej prezentacji na Placu Chopina imprezę odwiedziły setki puławian. Podobne pikniki odbyły się także w Kazimierzu Dolnym i Opolu Lubelskim.

 

foto: Piotr Rodzoch

 

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz