HomeInformacjeZarząd Grupy Azoty ZA Puławy na nową kadencję

Zarząd Grupy Azoty ZA Puławy na nową kadencję

Rada Nadzorcza Grupy Azoty ZA Puławy, w piątek (15 bm.) podjęła uchwały powołujące Członków Zarządu Spółki na nową, wspólną, trzyletnią kadencję.

Po przeprowadzeniu procedury konkursowej Rada Nadzorcza powołała skład Zarządu Spółki – Krzysztof Bednarz, będzie pełnił funkcję Prezesa Zarządu natomiast Krzysztof Homenda, Izabela Świderek oraz Anna Zarzycka–Rzepecka, pozostaną Wiceprezesami Zarządu Grupy Azoty ZA Puławy S.A. Nowa kadencja rozpocznie się od dnia odbycia Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Grupy Azoty ZA  Puławy, zatwierdzającego sprawozdania finansowe za 2018 rok. Warto przypomnieć, że Zarząd Zakładów Azotowych powołany przez Radę Nadzorczą jest uzupełniany o Członka zarządu reprezentującego załogę firmy. Na kolejną kadencję pracownicy Grupy Azoty Puławy wybrali w głosowaniu Andrzeja Skwarka.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz