HomeInformacjeRekordowa zbiórka krwi [FOTO]

Rekordowa zbiórka krwi [FOTO]

To nie lada wyczyn bo w piątek (15 bm.) tylko przez kilka godzin honorowi dawcy krwi oddali ponad 20 litrów tego najcenniejszego z leków. Akcja odbyła się w mobilnym punkcie pobrań Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa przy budynku Dyrekcji Grupy Azoty “Puławy S.A.

Tomasz Ogrodnik – szef Klubu HDK “DAR ŻYCIA” przy Grupie Azoty Zakłady Azotowe PUŁAWY” S.A. w mediach społecznościowych serdecznie podziękował wszystkim krwiodawcom, którzy oddali “CZĄSTKĘ ŻYCIA” w akcji honorowego krwiodawstwa właśnie w piątek. Jak sam powiedział Puławy wykonały 150% normy. Krwiodawcy oddali 20,7 l krwi różnych grup i był to najlepszy dotychczasowy wynik ze wszystkich organizowanych akcji.

FOTO: Sławomir Kłak

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz