HomeWasze LPUNiepokorni lokatorzy bloku przy ul. Wróblewskiego 27 [VIDEO]

Niepokorni lokatorzy bloku przy ul. Wróblewskiego 27 [VIDEO]

Osoby zamieszkujące w blokach zwykle godzą się na pewne przyjęte normy obowiązujące w społeczeństwie oraz regulaminy ustanowione przez zarządców budynków. Jednak nie wszystkim takie zasady odpowiadają. Problem z niepokornymi lokatorami mają mieszkańcy bloku przy ulicy Wróblewskiego 27 w Puławach.

Rodziny mieszkające w feralnej klatce skarżą się na odbywające się w dwóch mieszkaniach imprezy, hałas oraz często niebezpieczne zachowania.

mieszkanka bloku przy ul. Wróblewskiego 

Zarówno Puławska Spółdzielnia Mieszkaniowa, jak i Policja, znają sprawę bardzo dobrze. Spółdzielnia w obecnym stanie prawnym nie jest w stanie zaprowadzić porządku może najwyżej prosić o dostosowanie się do regulaminu – mówi nam Tomasz Sliwiński – kierownik administracji .

Tomasz Śliwiński – Kierownik osiedla “Wróblewskiego, Leśna” PSM

Policja wzywana na interwencje jak tłumaczy mł. asp. Ewa Rejn-Kozak – oficer prasowy KPP w Puławach reaguje na zgłoszenia, które  kończą się najczęściej postępowaniem mandatowym.

mł.asp. Ewa Rejn-Kozak – oficer prasowy KPP w Puławach

Jak się okazuje najwięcej mogą zrobić sami mieszkańcy. Mają w rękach narzędzie takie jak pozew do sądu, który może zakończyć wyrok np. o eksmisji czy dotkliwe ukaranie przeszkadzających w normalnym funkcjonowaniu sąsiadów. Niestety lęk przed odwetem czy złośliwościami ze strony uciążliwych współlokatorów paraliżuje wszelkie działania.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz