HomeWasze LPUTarg zostanie przeniesiony na ul. Dęblińską [VIDEO]

Targ zostanie przeniesiony na ul. Dęblińską [VIDEO]

Już wiemy, gdzie wkrótce przeniesie się targowisko miejskie, które co środę przyciąga setki sprzedawców i klientów poszukujących lokalnych produktów. Miastu udało się znaleźć odpowiednio duży plac z dobrym połączeniem komunikacyjnym przy ul. Dęblińskiej. Właśnie rozpoczęły się prace przygotowujące teren pod przebudowę.

Łukasz Kołodziej – Wydział Komunikacji Społecznej UM Puławy

Problemy z lokalizacją targowiska w naszym mieście trwają od lat. Kilkukrotnie było przenoszone w coraz to inne miejsce. To powoduje dezorientację zarówno sprzedających, jak i kupujących.

Kilka miesięcy temu w LPU TV pytaliśmy mieszkańców Puław, gdzie chcieliby żeby mieściło się w naszym mieście targowisko. Wtedy niezbyt entuzjastycznie podchodzili do pomysłu przeniesienia handlu z ulicy Składowej na Dęblińską.

Teraz lokalizacja targowiska przy ul. Dęblińskiej stała się faktem. Czy mieszkańcy miasta będą z niej zadowoleni, okaże się wkrótce.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz