HomeInformacje11 Zimowy Turniej Oldboyów o Puchar Prezydenta Puław

11 Zimowy Turniej Oldboyów o Puchar Prezydenta Puław

Po raz 11 w Puławach spotkali się piłkarze Oldboje w zimowym turnieju o Puchar Prezydenta miasta Puławy. Organizatorzy zaprosili do Puław zespoły z Radomia, Warszawy, Poniatowej a także Kazimierza Dolnego i Hrubieszowa. W turnieju wystąpili także gospodarze zespoły TKKF Chemik Puławy i reprezentacja Urzędu Miasta Puławy.

Rozgrywki prowadzono w systemie każdy z każdym a mecze trwały 2 x po 10 minut. Jak zapowiadali organizatorzy najbardziej zależało im na tym by rywalizacja sportowa przekładała się jedynie na dobrą zabawę a klasyfikacja i kolejność zespołów w całym turnieju miały mieć tylko wartość statystyczną.

Najlepsi w turnieju okazali się piłkarze z Radomia, którzy wyprzedzili zespół Oldboyów z Hrubieszowa ex equo 3 lokatę zajęły zespoły Lotnika Warszawa i Wisły Puławy 5 lokata przypadła zespołowi TKKF Chemik Puławy a 6 i 7 miejsce przypadło zespołom z Kazimierza i Poniatowej.

Najlepszym strzelcem okazał się Andrzej Drachal z Radomiaka Radom, najlepszym bramkarzem został obecny prezes Wisły Piotr Owczarzak a najstarszym zawodnikiem turnieju okazał się Krzysztof Dębski.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz