HomeInformacjeSpotkanie Puławskiej Izby Gospodarczej [VIDEO]

Spotkanie Puławskiej Izby Gospodarczej [VIDEO]

W ub. piątek odbyło się doroczne spotkanie członków Puławskiej Izby Gospodarczej. Jak co roku podczas gali wręczane są nagrody Izby dla wyróżniających się podmiotów. Tym razem nagroda Puławskiej Izby Gospodarczej trafiła do rąk Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy Krzysztofa Gumieniaka za aktywne wspieranie puławskiej przedsiębiorczości w 2018 roku.

Podczas gali wręczono także certyfikaty przynależności do Izby nowym członkom. Puławska Izba Gospodarcza została powołana w 2001 roku. Organizacja liczy obecnie nieco ponad 40 członków. Są nimi przedsiębiorcy zatrudniający od kilku do kilkuset pracowników.

Michał Krawczyk – Prezes Puławskiej Izby Gospodarczej

Łącznie firmy zrzeszone w Puławskiej Izbie Gospodarczej zatrudniają około 3000 pracowników. Podstawowym celem statutowym Izby jest obrona interesów gospodarczych swoich członków. Innym, ważnym celem Izby jest działanie na rzecz rozwoju gospodarczego Puław i Powiatu Puławskiego, a także współtworzenie założeń i warunków lokalnej polityki gospodarczej.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz