HomeSportPiłkarze Wisły rozpoczęli okres przygotowawczy do rundy wiosennej

Piłkarze Wisły rozpoczęli okres przygotowawczy do rundy wiosennej

W wyjątkowo trudnych warunkach atmosferycznych padającym śniegu, wietrze i przejmującym mrozie zawodnicy  puławskiej Wisły we wtorek rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej. Na pierwszym treningu pojawiło się 22 zawodników. Piłkarze Wisły po kilkudziesięciominutowym rozruchu na wyjątkowo śliskiej nawierzchni bocznego boiska na stadionie MOSiR i chwilowej zabawie z piłkami zeszli do szatni.

Sztab trenerski miał do dyspozycji prawie wszystkich zawodników. Na treningu nie widzieliśmy m.in Bartosza Sulkowskiego z którym Wisła rozstała się za porozumieniem stron, Tomasza Pawlikowskiego, który zostanie wypożyczony do jednego z IV ligowych klubów w woj. świętokrzyskim oraz Ivana Litviniuka, który przebywa na Ukrainie i dołączy do drużyny po zakończeniu prawosławnych Świąt Bożego Narodzenia. W środę zawodnicy Jacka Magnuszewskiego i Marcina Popławskiego przejdą badania i testy szybkościowe. Sztab trenerski zweryfikuje jak zawodnicy wykonali urlopowe zadania treningowe. Drużyna będzie trenowała w początkowej fazie przygotowań raz dziennie. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem 26 stycznia Wiślacy zagrają swój pierwszy sparing w okresie przygotowawczym ze Stalą Stalowa Wola. W lutym natomiast puławianie zagrają z Ruchem Wysokie Mazowieckie, Avią Świdnik, Górnikiem Łęczna, Ursusem Warszawa i Siarką Tarnobrzeg.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz