HomeInformacjeCzarna seria na Dęblińskiej [VIDEO]

Czarna seria na Dęblińskiej [VIDEO]

W ostatnim czasie praktycznie nie ma dnia, żeby mieszkańcy Puław nie słyszeli o kolejnych stłuczkach i wypadkach na drodze wojewódzkiej 801. Ilość samochodów wypadających z drogi widać choćby po stanie pobocza i przydrożnych drzew, a także coraz niższym murku ogradzającym teren wokół pomnika na Wólce Gołębskiej.

Podczas dyskusji na forach internetowych pojawiają się argumenty dotyczące bliskości wysypiska śmieci. Internauci stawiają różne hipotezy m.in takie, że wpływ na wypadki mogą mieć substancje “wywożone” na kołach samochodów niedostarczających na wysypisko odpady.

Jednak zdaniem policji to głównie nieostrożność kierujących i niedostosowanie prędkości jazdy do panujących warunków pogodowych, takich jak opady deszczu czy śniegu, jest główną przyczyną ciągłych kolizji.

nadkom. Waldemar Łazuga – P.O. rzecznika prasowego KPP w Puławach

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz