HomeInformacjePuławscy nauczyciele na L-4 [VIDEO]

Puławscy nauczyciele na L-4 [VIDEO]

Choroby dotykające nauczycieli dają się we znaki pracownikom puławskich placówek. w niektórych placówkach do pracy nie przyszło blisko 50% nauczycieli.

Trudno dzisiaj mówić o należytej pracy dydaktyczno- opiekuńczej, tłumaczy  Alina Sobczyńska -dyrektor MP nr 2 w Puławach. Musieliśmy połączyć oddziały po to aby dzieci czuły się bezpiecznie. Nie wiem co przyniesie jutrzejszy dzień -powiedziała  Alina Sobczyńska.


Alina Sobczyńska– dyrektor MP nr 2 w Puławach

 

Problemów kadrowych nie zauważa wiceprezydent Puław Tadeusz Kocoń. – Dwie, trzy osoby poszły na zwolnienie to jest normalne w tym okresie. Jest ciągłość obsługi jest zabezpieczona opieka nad dziećmi – dodaje wiceprezydent.

Tadeusz Kocoń– wiceprezydent Miasta Puławy

Wiceprezydent Kocoń podważa prawdziwość zwolnień lekarskich, uważa, że tym problemem powinny zająć się służby To nie słabe zdrowie – to nawoływanie szefa związków Sławomira Broniarza spowodowało tę sytuację – konstatuje wiceprezydent.

 

Tadeusz Kocoń– wiceprezydent Miasta Puławy

Redakcja LPU życzy nauczycielom szybkiego powrotu do zdrowia!

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz