HomeSportRocznik 2009 Wisły Puławy tryumfuje na turnieju w Garwolinie [FOTO]

Rocznik 2009 Wisły Puławy tryumfuje na turnieju w Garwolinie [FOTO]

Sukcesem zakończył się udział zespołu z rocznika 2009 puławskiej Wisły w silnie obsadzonym turnieju im. Jana Piesiewicza w Garwolinie. Podopieczni trenera Marcina Lewtaka turniej rozpoczęli słabo, ale rozkręcali się z każdym kolejnym spotkaniem i ostatecznie triumfowali w całych rozgrywkach.

W grupie Wisła zagrała z Ząbkovią Ząbki, Stalą Mielec i Hutnikiem Kraków. W pierwszym meczu wysoko przegrała z zespołem z Ząbek, a pierwszy punkt zanotowała w kolejnym meczu z Hutnikiem po remisie 3:3. Decydującym o wyjściu z grupy okazał się mecz z mielczanami, który wiślacy wysoko wygrali 5:2 i zajęli drugie miejsce za Ząbkovią. W niedzielę w półfinale los przydzielił nam zwycięzcę drugiej grupy – łódzki Widzew. Po zaciętym meczu Wisła wygrała 1:0. W drugim półfinale Ząbkovia uległa gospodarzom – Wildze Garwolin 1:3. W spotkaniu finałowym wiślacy pokonali faworyzowanych gospodarzy 2:1 i odebrali zasłużone medale za zwycięstwo w całym turnieju.

Końcowa klasyfikacja turnieju:

1. Wisła Puławy

2. Wilga Garwolin

3. Ząbkovia Ząbki

4. Widzew Łódź

5. Hutnik Kraków

6. Pogoń Siedlce

7. Stal Mielec

8. Polonia Warszawa

Skład Wisły na turnieju w Garwolinie: Monika Awuzie, Łukasz Awuzie, Jakub Dobiecki, Cezary Szczur, Jakub Pawłowski, Jakub Woźniak, Antek Węgliński, Wiktor Piaseczny, Szymon Tyński, Bartosz Gawdzik, Adam Dzwonnik.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz