HomePowiat PuławskiBędzie dotacja na budowę stadionu w Gołębiu, prace ruszają w 2019 roku [VIDEO]

Będzie dotacja na budowę stadionu w Gołębiu, prace ruszają w 2019 roku [VIDEO]

Gmina Puławy uzyskała dofinansowanie na budowę stadionu sportowego w Gołębiu. Wniosek znalazł się na liście inwestycji, które otrzymają wsparcie ze środków Ministerstwa Sportu. Przyznana kwota to ponad 1,6 mln zł.

Budowa stadionu wraz z zapleczem sanitarno -szatniowym w Gołębiu jest jednym z priorytetowych zadań, przeznaczonych do realizacji w rozpoczętej właśnie kadencji samorządowej. Zgodnie z kosztorysem, wartość inwestycji sięga ok. 4,2 mln zł. Wiadomo już, że ponad jedną trzecią tych kosztów pokryje ministerialna dotacja, pozyskana przez Urząd Gminy. Pierwsze prace przy budowie stadionu w Gołębiu powinny ruszyć już w przyszłym roku.


Krzysztof Brzeziński – wójt Gminy Puławy

Stadion w Gołębiu to bardzo ważna inwestycja, której od dawna oczekuje lokalna społeczność. Był to też jeden z głównych punktów mojego programu przed minionymi wyborami samorządowymi. Informacja o dofinansowaniu jest dowodem na to, że nie składałem mieszkańcom obietnic bez pokrycia – komentuje sprawę Wójt Gminy Puławy Krzysztof Brzeziński.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz