HomeInformacjeBieg Mikołajów – utrudnienia w ruchu w centrum [VIDEO]

Bieg Mikołajów – utrudnienia w ruchu w centrum [VIDEO]

Fundacja “Bezmiar” po raz kolejny organizuje w Puławach Bieg Mikołajów. Poza aktywnością sportową celem biegu jest też zebranie produktów i środków, które zostaną przekazane schronisku dla bezdomnych im. świętego Brata Alberta w Puławach. Ze względu na przebieg trasy biegu część ulic będzie objęta ograniczeniami w ruchu.


Przemysław Buczkowski – starszy inspektor Straży Miejskiej

Bieg rozpoczyna się na terenie pałacu Czartoryskich. Stamtąd uczestnicy skierują się na Skwer Niepodległości aleją Królewską, skąd aleją Małą wrócą na teren parku, do ulicy Głębokiej. Następnie ścieżką nad łachą wiślaną pobiegną do starego mostu i ulicy 4 Pułku Piechoty. Dalej ścieżką nad Wisłą dotrą do mety, która znajdować się będzie na ulicy Rybackiej, koło schroniska dla bezdomnych.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz