HomeInformacjeSukcesy puławskich urologów docenione w Europie [VIDEO]

Sukcesy puławskich urologów docenione w Europie [VIDEO]

Szpital Powiatowy w Puławach gościł lekarzy z ośrodków w Wielkiej Brytanii i Portugalii, którzy przyjechali, aby uczestniczyć w operacjach wszczepienia sztucznego zwieracza cewki moczowej u mężczyzn. Puławski szpital został w ten sposób doceniony za wieloletnie doświadczenie i liczne osiągnięcia w dziedzinie urologii.

 

lek. Ireneusz Ostrowski– Oddział Urologii i Onkologii Urologicznej SP ZOZ w Puławach

 

dr n. med. Janusz Ciechan – Kierownik Oddziału Urologii i Onkologii Urologicznej SP ZOZ w Puławach

Umiejętności i doświadczenie puławskiego zespołu, zdobyte w trakcie szkoleń oraz dzięki wykonaniu 70-ciu implantacji sztucznych zwieraczy cewki moczowej zachęciło szwajcarskiego producenta tych urządzeń do certyfikowania puławskiego Oddziału Urologii jako Centrum Szkoleniowego w zakresie implantacji ich u chorych mężczyzn. Jest to drugie takie centrum szkoleniowe w Europie, w którym będą kształcili się lekarze z Polski oraz Europy, a może i z całego świata.

 Zbigniew Zinkiewicz – dyrektor Medico Systems Lublin

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz