HomePOLECAMYBlack Weekend w Galerii Zielonej!

Black Weekend w Galerii Zielonej!

W dniach od 23 do 25 listopada Galeria Zielona zaprasza na weekend wyjątkowych promocji sięgających nawet 50% rabatów! Black Friday w Galerii Zielonej przybrał formę Black Weekendu gwarantując udane zakupy dzięki świetnym ofertom i mega rabatom przygotowanym przez sklepy.

Poza atrakcyjnymi ofertami Galeria Zielona przygotowała specjalną, limitowaną edycję 500 szt. toreb zakupowych. Żeby otrzymać jedną z nich wystarczy pojawić się w Galerii w dniach 23 – 24 listopada i pokazać ulotkę. Ulotkę z kolei należy odszukać w swojej skrzynce pocztowej – powinna zostać dostarczona do większości mieszkańców Puław. Każdego dnia – zarówno 23, jak i 24 listopada, rozdanych zostanie 250 toreb dla pierwszych Klientów, którzy pojawią się z ulotką.  Regulamin akcji dostępny będzie na Stanowisku Promocji, na parterze Galerii Zielonej.
Wśród wielu niezwykle atrakcyjnych ofert na Black Weekend przygotowanych przez sklepy, znaleźć można:

4F 30% rabatu.
Big Star 50% rabatu na drugą sztukę.
CCC 20% rabatu.
Deichmann 20% rabatu.
Drogeria Natura 50% rabatu na produkty wybranych marek.
Empik 3 za 2 na szeroką ofertę produktów.
Greenpoint 25% rabatu.

 

Materiał reklamowy powstał przy współpracy Galerii Zielona

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz