HomeInformacjeNadzwyczajne Walne Zebranie Delegatów KS Wisła Puławy [VIDEO]

Nadzwyczajne Walne Zebranie Delegatów KS Wisła Puławy [VIDEO]

Póki co nie będzie zmian w zarządzie Klubu Sportowego “Wisła” Puławy. Delegaci na Nadzwyczajnym Walnym Zebraniu, które odbyło się w czwartek (15 bm.) w hotelu „Olimpic” zadecydowali, że potrzebują czasu na przemyślenie ewentualnych decyzji personalnych, które zaproponował sponsor strategiczny klubu Grupa Azoty “Puławy” S.A..

W czwartek zwołano NZWZ Delegatów KS Wisła Puławy, którego jedynym punktem było odwołanie obecnego zarządu (wybranego nieco ponad miesiąc temu przyp. red.) i powołanie nowego zaproponowanego przez Zakłady Azotowe. Po raz kolejny przedstawiciel Grupy Azoty “Puławy” S.A. zaproponował do składu zarządu Andrzeja Śliwę, nową twarzą w tym składzie miała być Jolanta Golba na co dzień kierownik Sekcji Sponsoringu i Relacji Inwestorskich w GAP S.A. oraz urzędujący prezes Wisły Piotr Owczarzak.

 

Najpierw zwołano 15 minutową przerwę, chwilę po niej delegaci przegłosowali wniosek o odłożenie w czasie NWZ. Zaproponowano dokończenie Walnego Zebrania w dniu 13 grudnia br.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz