HomeWasze LPUMarcin Kydryński w Bibliotece Miejskiej [VIDEO]

Marcin Kydryński w Bibliotece Miejskiej [VIDEO]

Znany z audycji prowadzonych w radiowej Trójce dziennikarz muzyczny, podróżnik i fotograf, Marcin Kydryński, był gościem Biblioteki Miejskiej w Puławach. Jak sam zaznaczył, chętnie do Puław wraca, ponieważ właśnie tutaj poznał swoją żonę. Uczestnicy spotkania mieli okazję poznać historię powstawania książek “Biel. Notatki z Afryki”, “Muzyka moich ulic. Lizbona” oraz “Chwila przed zmierzchem”.


Marcin Kydryński– dziennikarz muzyczny, podróżnik, fotograf

Licznie zebrani uczestnicy mieli okazję nie tylko posłuchać opowieści gościa, ale również obejrzeć przygotowane prezentacje ze zdjęciami z Afryki oraz Lizbony. Książki Marcina Kydryńskiego ze specjalną dedykacją dla puławskich czytelników są już dostępne do wypożyczenia w oddziałach Biblioteki Miejskiej.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz