HomePOLECAMYJuż 9 listopada otwarcie nowej Drogerii Jawa w Puławach

Już 9 listopada otwarcie nowej Drogerii Jawa w Puławach

9 listopada nastąpi otwarcie nowej Drogerii Jawa w Puławach. Na klientów oczekiwać będą atrakcyjne promocje i niespodzianki! Polska sieć Drogerii Jawa otwiera swoje drzwi dla mieszkańców Puław. Drogeria Jawa umiejscowiona jest przy ul. Piłsudskiego 55. W dniu otwarcia Konsultantki Jawa będą czekać na klientów z licznymi promocjami, upominkami niespodziankami oraz pokazami makijażu.

W piątek 9 listopada 2018r., już od godziny 8:30 mieszkańcy Puław będą mogli zapoznać się z bardzo atrakcyjną ofertą promocyjną oraz skorzystać z porad ekspertów Jawa.  W Drogerii Jawa specjalna oferta promocyjna będzie obowiązywała aż do 16 listopada 2018 r. Drogeria w dniu otwarcia zaprasza wszystkie mieszkanki Puławy do strefy makijażu.

Z okazji otwarcia warto dokładnie zapoznać się z ofertą drogerii na październik i początek listopada, ponieważ wiele produktów będzie można kupić w obniżonych, promocyjnych cenach. Dodatkowo w terminie od 6 listopada  do 4 grudnia 2018 r., we wszystkich Drogeriach Jawa na terenie Polski obowiązywać będzie promocja na kremy do twarzy oraz pielęgnacyjne do czystej cery wielu topowych marek.

Drogerie Jawa mają dogodne godziny otwarcia. Będziecie je mogli odwiedzać od poniedziałku do soboty w godzinach: poniedziałek – piątek 9:00 -18:00 a w soboty 9:00 – 14:00.

Rok 2018 to siódmy rok działalności Jawy w Polsce. Przez ten czas zapisała się ona  w świadomości tysięcy zadowolonych Klientek, a logo stało się rozpoznawalnym elementem krajobrazu wielu polskich miast i miasteczek. Październik bieżącego roku to przełomowy czas w rozwoju spółki – Jawa rozpoczęła kolejny rozdział rozwoju biznesu z nowym logo. Jak informuje Edyta Kresińska – Doradca Zarządu ds. Marketingu, motywacją dla odświeżenia wizerunku Drogerii Jawa było dostosowanie marki do współczesnych standardów tworzenia placówek handlowych, wizerunku w świecie on-line a przede wszystkim oczekiwań naszych coraz młodszych Klientek.
Symbolem zmian jest wpisany w nasze nowe logo kwiat lotosu, od tysiącleci symbolizujący odrodzenie, czystość, piękno i młodość. Właśnie takie są nowe Drogerie Jawa. Dokładnie tak jak nasze Klientki – Polki, które dzięki naszym kosmetykom każdego dnia razem z nami odkrywają nową definicję piękna.

W Drogeriach Jawa znajdą Państwo wiele kategorii produktów drogeryjnych, począwszy od kosmetyków i akcesoriów do makijażu, poprzez kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów i paznokci, artykuły higieniczne, chemię gospodarczą oraz artykuły dla dzieci.

„Drogeria Jawa – Codziennie 1000 Promocji!”

Serdecznie zapraszamy do Drogerii Jawa!

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Grafik komputerowy, operator kamery i wszystkich możliwych urządzeń elektronicznych. Ojciec i matka w jednym – projektu graficznego Grupy LPU; na co dzień właściciel agencji reklamowej: MULTIMEDIA. Przedsiębiorca, miłośnik zdrowego rozsądku w przepisach prawa.

Brak komentarzy

Napisz komentarz