HomeInformacjeWybory samorządowe: Grobel i Maj w II turze, oficjalne wyniki we wtorek po południu [VIDEO]

Wybory samorządowe: Grobel i Maj w II turze, oficjalne wyniki we wtorek po południu [VIDEO]

Jeszcze nieoficjalne ale dość zaskakujące okazały się wyniki wyborów prezydenckich w naszym mieście. Wiadomo już, że rozstrzygnięcia z lat ubiegłych kiedy to w pierwszej turze zwycięsko z boju z kontrkandydatami wychodził Janusz Grobel w tych wyborach już się nie powtórzą.

W drugiej turze wyborów prezydenckich w Puławach spotkają się urzędujący prezydent Janusz Grobel i Paweł Maj. Według szacunków, frekwencja w Puławach wyniosła ponad 53%. Na gorąco obaj kandydaci krótko skomentowali dla nas wyniki I tury wyborów.

Janusz Grobel -KWW Janusza Grobla Samorządowcy, Paweł Maj– KWW Niezależni Wyborcy Pawła Maja

Ze względu na brak informacji ze wszystkich komisji i awarii systemu informatycznego PKW jak poinformował Miejski Komisarz Wyborczy nie mamy jeszcze oficjalnych wyników. Prace zostaną wznowione we wtorek od godziny 12 i wtedy uda się poznać wszystkie niewiadome wraz z konkretnymi liczbami mandatów a przede wszystkim nazwiska radnych VIII kadencji. II tura wyborów na stanowisko Prezydenta Puław już 4 listopada.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz