HomeInformacjePrzyjechała rodzić w Puławach – pomogła policja [VIDEO]

Przyjechała rodzić w Puławach – pomogła policja [VIDEO]

Będąca w ciąży mieszkanka oddalonego około 60 kilometrów powiatu lipskiego zdecydowała się na poród w Puławach. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, bo liczba porodów sukcesywnie w Puławach rośnie, gdyby nie fakt, że akcja porodowa rozpoczęła się już w drodze do szpitala.

Od Zwolenia pacjentka dotarła do puławskiego szpitala w asyście policji. Kobieta jadąc do Puław zatrzymała się w Zwoleniu, gdzie poprosiła o pomoc znajomego. Ten, nie znając drogi do puławskiego szpitala, poprosił o asystę policjantów, którzy bezpiecznie doprowadzili kierowcę na miejsce.

Łukasz Szumowski – Minister Zdrowia,

Małgorzata Berlińska  – mama nowonarodzonego dziecka

Szpital w Puławach był przygotowany na tę wyjątkową sytuację dzięki odpowiedniej koordynacji i współpracy służb. Policjanci, którzy pilotowali kierowcę przekazali wszystkie potrzebne informacje i uprzedzili o zbliżającej się kobiecie.

Tomasz Janczarek – kierownik Oddziału Położniczo-Ginekologicznego SPZOZ w Puławach

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz