HomeInformacjeKrzysztof Bednarz prezesem ZA Puławy

Krzysztof Bednarz prezesem ZA Puławy

W czwartek (20 bm) Rada Nadzorcza Spółki podjęła uchwałę o powołaniu Krzysztofa Bednarza na funkcję Prezesa Zarządu Spółki na czas wspólnej trzyletniej kadencji Zarządu trwającej od 5 kwietnia 2016 r.

Uchwała o powołaniu na funkcję Prezesa Zarządu wchodzi w życie z dniem złożenia rezygnacji przez Pana dr. Krzysztofa Bednarza z członkostwa w Radzie Nadzorczej Spółki, której członkiem został 1 czerwca 2017 r., a 13 sierpnia 2018 roku został przez nią oddelegowany do wykonywania czynności Prezesa Zarządu Spółki.

Krzysztof Bednarz jest też od 2010 r. adiunktem w Katedrze Instytucji i Rynków Finansowych w Instytucie Ekonomii i Zarządzania Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w Lublinie. W 2004 roku na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu zakończył studia doktoranckie, uzyskując stopień naukowy doktora nauk ekonomicznych w zakresie nauk o zarządzaniu. W tym samym roku ukończył studia podyplomowe Master of Business Administration (MBA) w Katedrze Ekonomii i Zarządzania Gospodarką na University of Illinois – Politechnika Lubelska. W roku 2017 ukończył Studium Dealerów Rynków Finansowych prowadzone przez Warszawski Instytut Bankowości oraz Stowarzyszenie Rynków Finansowych ACI Polska zakończone egzaminem i uzyskaniem certyfikatu z zakresu rynku pieniężnego i walutowego.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz