HomeSportXIV Turniej Ziemi Puławskiej w podnoszeniu ciężarów [FOTO]

XIV Turniej Ziemi Puławskiej w podnoszeniu ciężarów [FOTO]

Hala Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji gościła w sobotę młodych atletów, którzy brali udział w 14 Turnieju Ziemi Puławskiej w podnoszeniu ciężarów. Na pomoście stanęło kilkudziesięciu zawodników z całego województwa.

Wśród kobiet tryumfowała Marlena Polakowska z POM-u Iskry Piotrowice, która okazała się najlepsza w punktacji Sinclaira , natomiast kategorię mężczyzn zdominował Michał Puchała z Unii Hrubieszów. Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy z Puław w kategorii 63 kg kobiet 1 miejsce zajęła Dominika Bachan, a Natalia Fota zajęła druga lokatę w kategorii pow. 90 kg. Wśród mężczyzn pierwsze miejsca w swoich kategoriach wagowych zdobywali Mateusz Zawisza, Mateusz Fiut, Szymon Gruszecki Patryk Staniszewski i Wiktor Stańczyk, drugie lokaty zajęli Bartosz Kasperski i Damian Sygnowski.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz