HomeInformacjeNa pożegnanie lata Festiwal Food Trucków w Galerii Zielonej!

Na pożegnanie lata Festiwal Food Trucków w Galerii Zielonej!

W ostatni weekend września (28-30 bm.) w Galerii Zielonej w Puławach po raz kolejny odbędzie się niezwykle lubiany przez mieszkańców Festiwal Food Trucków. Oferta food trucków dostępna będzie w godzinach 10:00-20:00.

W ofercie znajdą się między innymi: Farsz Foo, Mimus Street Food, Flammaster, Gruby Bus,Pan Fryta, Le Mini Lemoniada, Pan Burger, Let’s Talk Caffe. Food Truckom towarzyszyć będzie idealna do relaksu strefa chillout i strefa malucha. Zwracamy uwagę, że za dokonane zakupy Galeria Zielona przygotowała bony do realizacji  w food truckach! Wystarczy w dniach 28-30 września zrobić w jednym ze sklepów Galerii Zielonej zakupy za min. 50 PLN na maks. 1 paragonie. Bony będa wydawane na podstawie okazanych paragonów pierwszym 50 osobom w dniach 29-30 września (sobota i niedziela), od godz. 13:00 na Stanowisku Promocji. Galeria Zielona zaprasza – pożegnajcie tegoroczne lato w trakcie Festiwalu Food Trucków! Organizatorzy czekają na Państwa!

 

Materiał powstał przy współpracy z Galerią Zielona

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz