HomeInformacjeFestiwal Orkiestr Dętych ponownie w Puławach [VIDE0]

Festiwal Orkiestr Dętych ponownie w Puławach [VIDE0]

Za kilka dni w Puławach rozpocznie się kolejna, już 8.edycja Międzynarodowego Festiwalu Orkiestr Dętych. W tym roku zgromadzi ona około siedmiuset muzyków – będzie to 14 orkiestr, w tym 3 z Ukrainy, 1 z Litwy i aż 10 z Polski. Po raz pierwszy będziemy mogli usłyszeć puławską orkiestrę dętą na żywo.

Monika Bancerz-organizator Festiwalu

Inauguracja Festiwalu nastąpi w piątek o godzinie 16.00 na Skwerze Niepodległości. Orkiestry w naszym mieście będzie można usłyszeć także w sobotę na Placu Chopina od 16.30 oraz w niedzielę podczas mszy świętych o 10.00 w Kościele pw. Matki Bożej Różańcowej, 10.30 w Kościele pw. św. Brata Alberta i o 11.00 w Kościele pw. Miłosierdzia Bożego.

Organizatorzy informują, że w związku z organizacją przemarszu Orkiestr Dętych ulicami miasta w dniu 15 bm. w godz. 15.00 – 16.30. wystąpi utrudnienie w ruchu drogowym na trasie z parku Czartoryskich, wzdłuż Alei Królewskiej, do Placu Chopina oraz na drodze wojewódzkiej Nr 801 (ul. Czartoryskich).

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz