HomeInformacjePaweł Maj rozpoczął kampanię wyborczą [VIDEO]

Paweł Maj rozpoczął kampanię wyborczą [VIDEO]

Niezależny kandydat na prezydenta Puław punktualnie o 16.30 przywitał się z zebranymi na Placu Chopina mieszkańcami Puław. Czwartkowe spotkanie było okazją do oficjalnego rozpoczęcia kampanii wyborczej. Kandydat przedstawił podstawowe tezy swojego programu wyborczego.

Paweł Maj chce postawić na edukację, kulturę i wrażliwość społeczną, postawił także znak równości pomiędzy bogactwem mieszkańców i zasobnością miasta. Informując o swoim programie podkreślał, że czas na powstrzymanie migracji przedsiębiorców z Puław a także na stworzenie warunków do obniżania podatków głównie dla podmiotów, które według niego nie rejestrują w Puławach działalności gospodarczej m.in ze względu na wysokie podatkowe koszty działalności.

Paweł Maj jeśli zostanie wybrany chce także, co jest zupełnym novum powołać jednego wiceprezydenta i to na zasadzie konkursu. Kandydat na prezydenta złożył także pierwszą obietnicę wyborczą dotyczącą budowy sali gimnastycznej przy SP nr 3 w Puławach, wytknął przy okazji urzędującemu prezydentowi Januszowi Groblowi niedotrzymanie słowa właśnie w tej sprawie. Paweł Maj zapowiedział, że już wkrótce zarejestruje listy kandydatów do Rady Miasta.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz