HomeInformacjeSzkolna wspinaczka z nagrodami w Galerii Zielonej!

Szkolna wspinaczka z nagrodami w Galerii Zielonej!

W dniach 1–8 września w Galerii Zielonej za zrobione zakupy można odebrać elementy szkolnej wyprawki, w tym plecaki, piórniki z kredkami, lunchboxy i wiele, wiele innych!


Warunkiem odebrania tych niezwykle przydatnych w szkole gadżetów jest zrobienie w dniach 1 – 8 września zakupów w sklepach Galerii Zielonej, a dodatkowo wspięcie się po ściance wspinaczkowej, która zostanie zainstalowana na parterze centrum. Żeby przystąpić do zabawy wystarczy przedstawić maksymalnie dwa paragony za zakupy ze sklepów Galerii Zielonej o wartości min. 100 PLN, a następnie 8 września od godz. 11:00 pojawić się w Galerii i wspiąć się po ściance. Na wspinaczy czekają modne szkolne gadżety: plecaki, piórniki z wyposażeniem, lunchboxy, modne butelki na napoje, sportowe worki i wiele innych, niezwykle przydatnych podczas roku szkolnego przedmiotów. Prezenty wydawane będą w sobotę, 8 września, od godz. 11:00, zaś regulamin akcji dostępny będzie na Stanowisku Promocji.
Serdecznie zapraszamy – rozpocznijcie rok szkolny z Galerią Zieloną w Puławach!

Materia powstał przy współpracy z Galerią Zielona

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz