HomeInformacjeOd 1 sierpnia remont starego mostu – będą utrudnienia w ruchu [VIDEO]

Od 1 sierpnia remont starego mostu – będą utrudnienia w ruchu [VIDEO]

1 sierpnia stary most na rzece Wiśle przejdzie gruntowny remont w pierwszym  etapie prac zostaną wykonane roboty związane z modernizacją konstrukcji stalowej przeprawy. Jednak by mogło do tego dojść niezbędne są ograniczenia w ruchu pojazdów.

Już dzisiaj mieszkańcy Puław i sąsiadujących miejscowości, którzy korzystają na co dzień z mostu muszą nastawić się na utrudnienia. Od 1 sierpnia do 30 listopada zostanie zamknięty jeden pas ruchu, który zajmą ekipy remontowe. Ruch pasem sąsiednim będzie odbywał się wahadłowo i będzie sterowany sygnalizacją świetlną, będzie dostępny także tylko jeden chodnik. Jak informuje przedstawiciel wykonawcy taki stan rzeczy utrzyma się do zakończenia I etapu remontu czyli do końca listopada br. Prawdopodobnie na kilka zimowych miesięcy zostanie przywrócony ruch na obu pasach mostu, by na wiosnę w przyszłym roku rozpocząć drugi etap modernizacji. Ekipy przeniosą się wtedy na dotychczas nie remontowany pas i rozpoczną prace.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz