HomeInformacjePikieta pod Zakładami Azotowymi [VIDEO]

Pikieta pod Zakładami Azotowymi [VIDEO]

Przed budynkiem dyrekcji Grupy Azoty Puławy odbyła się zapowiedziana ogólnopolska pikieta związkowców z “Solidarności”, którzy sprzeciwiają się ostatnim działaniom Zarządu Grupy Azoty.

Piotr Śliwa – Przewodniczący NSZZ “Solidarność” Grupa Azoty “Puławy” S.A.

Na zwołanej pikiecie obecni byli związkowcy z całego kraju, m.in. ze Świdnika, Poznania czy Olsztyna.


Robert Tracewski – Przewodniczący NSZZ “Solidarność” Michelin Polska

Pierwsze nieporozumienia w Grupie Azoty Puławy rozpoczęły się w listopadzie 2017 roku i od tamtej pory trwa spór zbiorowy. Mimo wciąż trwających mediacji związkowcy “Solidarności” są zaniepokojeni sytuacją panującą w ich zakładzie.

Marian Król – Szef Regionu Środkowo- Wschodniego “S” i  Sławomir Kamiński – Szef Oddziału Solidarności Ziemi Puławskiej

Jeszcze tego samego popołudnia pojawiło się stanowisko Zarządu Grupy “Azoty” Puławy S.A., w którym czytamy m.in, że zarząd GAP S.A. przygląda się działaniom KM NSZZ Solidarność ale ze względu na rozmowy, które odbyły się we wtorek 24 bm. nie komentuje aktywności związkowców.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz