HomePowiat PuławskiBędzie równiej i jaśniej na drogach w Gminie Puławy

Będzie równiej i jaśniej na drogach w Gminie Puławy

Gmina Puławy rozstrzygnęła dwa kolejne przetargi na przebudowę dróg na terenie Gminy Puławy. Już niebawem ciężki sprzęt pojawi się w Kowali, Piskorowie, Dobrosławowie i Gołębiu (ul. Boczna). Zgodnie z zawartymi umowami, wszystkie odcinki mają być gotowe najpóźniej z końcem listopada br.

Urząd Gminy Puławy rozstrzygnął przetargi dla 11 odcinków dróg gminnych, których łączna długość wynosi ponad 3,5 km. Ogólna wartość robót budowlanych to blisko 2 335 000,00 zł. Ostatni z zakończonych właśnie przetargów dotyczy budowy oświetlenia drogowego w Górze Puławskiej na ulicach Adamówka, Truskawkowej i Malinowej. Nowe lampy rozbłysną najpóźniej z końcem października br. Wartość zadania to nieco ponad 115 000,00 zł.

foto: Gmina Puławy

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz