HomeSportRemis Wisły w meczu kontrolnym

Remis Wisły w meczu kontrolnym

Przygotowująca się do gry w III lidze Wisła Puławy rozegrała w Łęcznej pierwszy mecz kontrolny. Zawodnicy prowadzeni przez duet trenerski Jacek Magnuszewski – Marcin Popławski zremisowali w Łęcznej z Górnikiem 0:0.

W spotkaniu zagrało aż sześciu testowanych piłkarzy. Nie wykluczone, ze któryś z tych zawodników pozostanie w drużynie Wisły. W zespole z Puław zadebiutowali pozyskani kilka dni temu Krystian Puton i Szymon Stanisławski. Warto dodać, że trenerzy testowali zawodników praktycznie na każdej pozycji. Podczas meczu w Łęcznej obserwowali bramkarza, obrońców ale również pomocników i napastnika. Już w przyszłą sobotę kolejne test mecze tym razem w Puławach Wiślacy zagrają ze swoim ligowym przeciwnikiem Wisłą Sandomierz oraz sąsiadem zza miedzy IV ligowym Powiślakiem Końskowola.

Wisła: zaw. testowany I (46 Pawlikowski) – Kusal (46 Jakóbczyk), Poznański (46 Piasek), Dębowski (46 Pielach), zaw. testowany II (46 Brzeski), Zmorzyński (46 zaw. testowany IV), Szczotka (46 Litwiniuk), Kobiałka (46 zaw. testowany V), Puton (46 Maksymiuk), Popiołek (46 zaw. testowany VI), zaw. testowany III (46 Stanisławski).

 

 

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz