HomeSportWisła na pierwszym treningu

Wisła na pierwszym treningu

W środę na trawiastym boisku na puławskich błoniach pierwszy trening po urlopach odbyli piłkarze puławskiej Wisły. W pierwszych zajęciach pod wodza trenerów Marcina Popławskiego i Bartłomieja Kursy uczestniczyło 23 zawodników w tym kilku testowanych, których personaliów nie poznaliśmy.

W treningu nie wzięli udziału piłkarze, którym Wisła nie przedłuży kontraktów. Na boisku nie było Alena Ploja, Roberta Hirsza, Jakuba Smektały, i Niklasa Zulciaka, których jesienią nie zobaczymy w drużynie Wisły. byli za to Jakub Poznański i Sylwester Patejuk. Do swoich klubów po okresie wypożyczenia powrócili Sebastian Madejski i Piotr Żemło. W najbliższych dniach poznamy sztab szkoleniowy Wisły i plan przygotowań klubu do rundy jesiennej w sezonie 2018/2019.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz