HomeSportWalne Wisły Puławy zawieszone [VIDEO]

Walne Wisły Puławy zawieszone [VIDEO]

Członkowie Klubu Sportowego Wisła Puławy odbyli w piątek Nadzwyczajne Walne Zebranie. W porządku obrad znalazły się trzy zagadnienia, sprawy dotyczące wpisania stowarzyszenia do Krajowego Rejestru Sądowego, sprawozdanie z audytu, który przeprowadził w Klubie biegły rewident i ostatni trzeci punkt dotyczył ewentualnych zmian w zarządzie klubu w kontekście wyników sportowych piłkarskiej drużyny Wisły.

Sprawy wpisania stowarzyszenia do KRS-u i wyniki audytu wypadły dla klubu pozytywnie. Stowarzyszenie działa już zgodnie z nowymi regulacjami prawnymi a wynik kontroli finansowej nie budzi jakichkolwiek zastrzeżeń, natomiast ostatni punkt, który w piątek wywołał najwięcej dyskusji został na wniosek Grupy Azoty “Puławy” S.A. przełożony. Tym samym walne zebranie zostało zawieszone.

Dariusz Pranga – Członek Zarządu KS “Wisła” Puławy (Grupa Azoty “Puławy” S.A.)

Zawieszone walne zebranie zostanie wznowione prawdopodobnie za ok. miesiąc tymczasem w klubie niezbędne są decyzje co do przygotowań do rozgrywek ligowych, które już za pasem.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz