HomeInformacje“Jak nie czytam jak czytam” akcja czytelnicza w ZSO nr 2 [VIDEO]

“Jak nie czytam jak czytam” akcja czytelnicza w ZSO nr 2 [VIDEO]

Jak nie czytam jak czytam to akcja, w której już trzeci raz uczestniczą uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Puławach. Przedsięwzięcie polega na tym by przez dwie godziny w najwygodniejszej dla siebie pozycji oddać się w pełnym skupieniu czytaniu.

Uczniowie Kniaźnina spotkali się w sali gimnastycznej szkoły gdzie na siedząco, leżąco a czasami w innej pozycji pochłaniali kolejne strony przyniesionych lub wypożyczonych w zaaranżowanej biblioteczki książek. Spektrum tematyki pozycji jakie uczniowie czytali było wyjątkowo szerokie od fantasty przez sensacje do romansów.


Anna Adamczyk – Nauczyciel j.polskiego w ZSO nr 2
Jak co roku imprezie towarzyszyła możliwość zrobienia zdjęcia w zaimprowizowanym atelier fotograficznym gdzie tematem przewodnim oczywiście była książka.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz