HomeInformacjeOd 8 czerwca w Puławach nie kupisz alkoholu od 23.00 do 6.00 [VIDEO]

Od 8 czerwca w Puławach nie kupisz alkoholu od 23.00 do 6.00 [VIDEO]

To już ostatnie dni kiedy puławianie będą mogli kupić w sklepach alkohol pomiędzy godzinami 23.00 a 6.00 rano. W niedziele zacznie obowiązywać uchwała, która puławscy radni podjęli 26 kwietnia, która przypomnijmy zamyka możliwość zakupu alkoholu w placówkach handlowych oraz w sklepach przy stacjach benzynowych.

Amatorów różnej mocy trunków pocieszamy jednak, że nic nie zmieniło się w tej sprawie jeśli chodzi o konsumpcje tego typu napojów w lokalach gastronomicznych. Tam radni nie wprowadzili, żadnych ograniczeń.


Mieszkańcy -Puław o zakazie
Uchwała, która wzbudziła sporo kontrowersji wśród mieszkańców miasta opublikowano w Dzienniku Urzędowym Województwa Lubelskiego 25 maja. Wygląda więc na to, że to ostatni weekend, kiedy będzie funkcjonowała sprzedaż nocna alkoholu w naszym mieście. Przypomnijmy, że nie przestrzeganie tego zakazu grozi odebraniem zezwolenia na sprzedaż alkoholu a także kara grzywny.

 

foto: Sputnik Polska

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz