HomeInformacjeŚwiatowy dzień bez tytoniu ZS nr 1 i SANEPID-u [VIDEO]

Światowy dzień bez tytoniu ZS nr 1 i SANEPID-u [VIDEO]

Z okazji przypadającego na koniec maja Światowego Dnia bez tytoniu, Powiatowa Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna wraz z uczniami Zespołu Szkół nr 1 im Stefanii Sempołowskiej w Puławach zorganizowała w centrum miasta Punkt edukacyjno-konsultacyjny.

Przeszkoleni uczniowie mierzyli ciśnienie, ale również doradzali co zrobić i gdzie się udać by pozbyć się tego niebezpiecznego, kosztownego nałogu. Chętni palacze mogli przekonać się także jak wiele trujących substancji jest w wydychanym przez nich powietrzu dzięki mobilnemu urządzeniu do badania zawartości tlenku węgla.


Weronika Szczygielska – Zespół Szkół nr 1 w Puławach

Tylko do południa we wtorek z porad i informacji, które można było otrzymać w punkcie edukacyjno- konsultacyjnym skorzystało kilkadziesiąt osób.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz