HomeInformacjeEpoka Lodowcowa w Galerii Zielonej!

Epoka Lodowcowa w Galerii Zielonej!

Porywające spotkanie z bohaterami kultowego filmu Epoka Lodowcowa przygotowała w tym roku Galeria Zielona w Puławach z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka!  Aż trzy dni, bo 1, 2 i 3 czerwca, trwać będą w tym roku obchody Dnia Dziecka w Galerii Zielonej w Puławach. Dodatkowo będą to dni niezwykle interesujące, bo spędzone razem z bohaterami kultowego filmu dla dzieci (i dorosłych) Epoka Lodowcowa.

W piątek i sobotę,1 i 2 czerwca w godzinach 13:00-19:00 na dzieci czekać będą Epokowe animacje, w tym kącik malucha z atrakcjami dla najmłodszych i ścianka foto. Pozwoli ona uwiecznić spotkanie z bohaterami filmu i zrobić oryginalne zdjęcia! 3 czerwca, w niedzielę, także w godz. 13:00-19:00 zapraszamy na WIELKI FINAŁ zabawy! W galerii spotkać będzie można Sida, Wiewióra i Diego! Dodatkowo zapraszamy do udziału w konkursie Latające Żołędzie oraz do obejrzenia filmu w kąciku kinowym. To nie wszystko! Będą też mega puzzle, wyjątkowe tatuaże i wiele, wiele innych atrakcji.

Zapraszamy do wspólnej zabawy z bohaterami Epoki Lodowcowej!

Artykuł powstał we współpracy z Galerią Zielona ul.Lubelska 2, Puławy, www.galeriazielona.pl, godziny otwarcia: poniedziałek – sobota 9:00-20:00, niedziela 11:00-19:00.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz